Účet Kontakt
Váš košík
Doručenie cez DPD a FedEx
Pomoc? Opýtajte sa AI

ePMP Force 300 CSM, 100,1000 Mbit/s, 4,91 5,9, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3

ePMP Force 300 CSM, 100,1000 Mbit/s, 4,91 5,9, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3
ePMP Force 300 CSM, 100,1000 Mbit/s, 4,91 5,9, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3
324,94 €
ePMP Force 300 CSM, 100,1000 Mbits, 4.91 5.9, IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3 — Genuine CAMBIUM NETWORKS product supplied by DistriNode.Key specifications:1001000 Mbits4.91 5.9IEEE 802.1QIEEE 802.1pIEEE 802.3Available with live stock, verified product data, official manufacturer warranty and B2B ... Čítať viac
Sklad Nie je skladomNie je skladom Kód 121943 Značka CAMBIUM NETWORKS Model C050910C223A Záruka 2 roky
KategóriaMosty a opakovače

Doprava a vrátenie tovaru

ePMP Force 300 CSM, 100,1000 Mbits, 4.91 5.9, IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3 — Genuine CAMBIUM NETWORKS product supplied by DistriNode.

Key specifications:

  • 100
  • 1000 Mbits
  • 4.91 5.9
  • IEEE 802.1Q
  • IEEE 802.1p
  • IEEE 802.3

Available with live stock, verified product data, official manufacturer warranty and B2B pricing — order online at DistriNode.

Parametre
EAN
810722032063
Farba produktu
White
Kategória
Bridges & Repeaters
Model
C050910C223A
MPN
C050910C223A
Typ produktu
Networking Product
Značka
Cambium Networks
Vývoj ceny za posledných 6 mesiacov
ePMP Force 300 CSM, 100,1000 Mbit/s, 4,91 5,9, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3
Aktuálna
324,94 €
Najnižšia
324,94 €
Najvyššia
448,49 €
Zmena za 24 h
-5,29 €   -2%
Týždeň
-3,74 €   -1%
Mesiac
-16,66 €   -5%

Napísať recenziu

Hodnotenie *
Vaše meno sa zobrazí verejne – môžete použiť prezývku. Kupujúcich pozývame, aby písali recenzie; pred zverejnením ich kontrolujeme a zverejňujeme aj kritické.

Viac produktov CAMBIUM NETWORKS v tejto kategórii

Populárne produkty v tejto kategórii

Predajca: UAB KUR LT · Laisvės pr. 125A, LT-06118 Vilnius, Litva · IČO 303192950 · IČ DPH LT100008198612 · Odoslanie z EÚ (Litva)
Dobrý deň, som AI asistent DistriNode. Pomôžem Vám nájsť produkty, porovnať možnosti, vytvoriť cenovú ponuku v PDF alebo otvoriť požiadavku na podporu.
Všetky kategórie